يكشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۴
سرخط خبرها:   {ticket}
تبليغات

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ابهر


ابهر نیوز : جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست رفیعی فرماندار شهرستان ابهر و اعضای جلسه در آموزش و پرورش ابهر برگزار گردید.

به گزارش ابهر نیوز ، ابتدا قنبری رئیس آموزش و پرورش ابهر گزارشی از عملکرد این اداره از جمله در ساماندهی نیروها –انتقال کلاسهای مدارس به شیفت صبح  - رشد قابل توجه در تمام گروههای امتحانی – ساخت مدارس خیّرساز ، در حوزه پرورشی و تربیتی را به جلسه ارائه و دستور کار جلسه مبنی بر گرامیداشت هفته آموزش و پرورش و صرفه جویی و افزایش بهره وری در حوزه اقتصاد مقاومتی را قرائت نمود.


 سپس اعضای جلسه نظرات و پیشنهاداتی را به جلسه ارائه نمودند.

در ادامه رفیعی فرماندار شهرستان ابهر خطاب به مسئولین گفت: برای علم و آموزش ، فرهنگ ، گامهای مفیدی را باید برداشت زیرا ذخیره و توسعه اعمال حال در آخرت خواهد بود و این زحماتی که در شهرستان کشیده شده است قابل تقدیر و تشکر می باشد و این همه زحمات مسئولین و کارشناسان بوده که با اتحاد و همدلی توانسته اند رتبه شهرستان را بالا ببرند.

وی افزود: کارهای بزرگی در این شهرستان انجام شده و اتفاقات خوبی در حوزه جنبش نرم افزاری و فیزیکی افتاده و نیز در بخش هایی هم نقاط قوت و ضعف داریم که باید بصورت کارشناسی شده آنها را از سد راه خود برداریم.

وی با اشاره به این مطلب گفت: در بحث تعلیم و تربیت و بررسی راهکارهای آن باید هدف گذاری نمود و با یک بررسی اجمالی آن را در مدرسه محوری و کلاس محوری در صدر برنامه های خود قرار دهیم و اگر بخواهیم به عملکردهای بهتری نیز برسیم که اهمیت بیشتری داشته باشد باید نظارت و مدیریت خوبی بر عملکرد داشته و با یک ارزیابی خوب بتوانیم یک خروجی مفید از مدارس داشته باشیم.

در ادامه این جلسه مصوباتی نیز توسط فرماندار قرائت گردید.
کد خبر: ۲۳۴۹

شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
۱۴:۳۹:۰۷
New Page ۳


آمار سايت


تعداد کل بازدید کنندگان: ۵۶۶۸۸۹

تعداد بازدیدکنندگان کنونی: ۵

ديدگاه

 
.کليه حقوق اين سايت متعلق به سازمان خبري و مرکز اطلاع رساني ابهرنيوز مي باشد
Copyright © ۲۰۱۰ - www.abharnews.ir