شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴
سرخط خبرها:   {ticket}
تبلیغات

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ابهر


ابهر نیوز : جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست رفیعی فرماندار شهرستان ابهر و اعضای جلسه در آموزش و پرورش ابهر برگزار گردید.

به گزارش ابهر نیوز ، ابتدا قنبری رئیس آموزش و پرورش ابهر گزارشی از عملکرد این اداره از جمله در ساماندهی نیروها –انتقال کلاسهای مدارس به شیفت صبح  - رشد قابل توجه در تمام گروههای امتحانی – ساخت مدارس خیّرساز ، در حوزه پرورشی و تربیتی را به جلسه ارائه و دستور کار جلسه مبنی بر گرامیداشت هفته آموزش و پرورش و صرفه جویی و افزایش بهره وری در حوزه اقتصاد مقاومتی را قرائت نمود.


 سپس اعضای جلسه نظرات و پیشنهاداتی را به جلسه ارائه نمودند.

در ادامه رفیعی فرماندار شهرستان ابهر خطاب به مسئولین گفت: برای علم و آموزش ، فرهنگ ، گامهای مفیدی را باید برداشت زیرا ذخیره و توسعه اعمال حال در آخرت خواهد بود و این زحماتی که در شهرستان کشیده شده است قابل تقدیر و تشکر می باشد و این همه زحمات مسئولین و کارشناسان بوده که با اتحاد و همدلی توانسته اند رتبه شهرستان را بالا ببرند.

وی افزود: کارهای بزرگی در این شهرستان انجام شده و اتفاقات خوبی در حوزه جنبش نرم افزاری و فیزیکی افتاده و نیز در بخش هایی هم نقاط قوت و ضعف داریم که باید بصورت کارشناسی شده آنها را از سد راه خود برداریم.

وی با اشاره به این مطلب گفت: در بحث تعلیم و تربیت و بررسی راهکارهای آن باید هدف گذاری نمود و با یک بررسی اجمالی آن را در مدرسه محوری و کلاس محوری در صدر برنامه های خود قرار دهیم و اگر بخواهیم به عملکردهای بهتری نیز برسیم که اهمیت بیشتری داشته باشد باید نظارت و مدیریت خوبی بر عملکرد داشته و با یک ارزیابی خوب بتوانیم یک خروجی مفید از مدارس داشته باشیم.

در ادامه این جلسه مصوباتی نیز توسط فرماندار قرائت گردید.
کد خبر: ۲۳۴۹

شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
۱۴:۳۹:۰۷
New Page ۳


آمار سایت


تعداد کل بازدید کنندگان: ۵۵۸۹۴۲

تعداد بازدیدکنندگان کنونی: ۳

دیدگاه

حجت الاسلام و المسلمین رحیمی،امام جمعه ابهر : نه دی ۸۸ روز بلوغ و همراهی علم و عمل و روز بیعت مردم با ولایت و روز تجلی غیرت و عزت مردم بود.

حاج آقا یوسفی ، فرماندار ابهر : ۹ دی روز تجلی غیرت دینی بصیرت مردم ولایتمدار ایران در دفاع از اصول انقلاب اسلامی است.

رحمت یوسفلی،شهردار ابهر : خواص چو کردند طمع به گندم ری،بشد به کرببلا راس حسین سر نی،علی و حسن و حسین تنها نمی ماندند،اگر که داشتند مردمی چون نه دی،حماسه نه دی بر حامیان ولایت گرامی باد.

سرهنگ پاسدار،محمدرضا فخیمی : نه دی اوج عزتمندی و بصیرت و ولایتمداری مردم ایران بر علیه استکبار است.

مجید مرادی،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابهر : روز نه دی روز تجلی بخش کوچکی از قدرت نرم نهفته در باور های ایمانی مردم سلحشور ایران است.

 
.کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان خبری و مرکز اطلاع رسانی ابهرنیوز می باشد
Copyright © ۲۰۱۰ - www.abharnews.ir